Jak w jeden dzień poznać nową umiejętnośc i zwielokrotnić swój budżet domowy pomagając
sobie i innym.

 Jeśli chociaż przez chwilę marzyłeś o tym, aby tworzyć więcej wszystkiego
czego pragniesz to…

 ...już za moment poznasz sprawdzoną METODĘ!

 

WAŻNE: Nie musisz posiadać żadnych wybitnych umiejętności, talentu czy wykształcenia...

Ta przełomowa metoda, dzięki której możesz przestać zadręczać się stresującą pracą 
czy nieudanym związkiem.

Możesz uwolnić emocje i przekonania, które zakłócają spokój w Twoim życiu.
Bez szukania przyczyny. 

Dzięki tej metodzie możesz odblokować dopływ pieniędzy. 

Wystarczy, że nauczysz się otrzymywać i wykonywać sesję Bars, która bezpiecznie 
zmieni negatywne scenariusze Twojego życia i przekształci je w pozytywne.  
 


 

 A dzielenie się tym z innymi da Ci atrakcyjny sposób na czerpanie dodatkowych zysków …  

Tylko pomyśl! Już jedna sesja Bars może zmienić całe Twoje życie. A 7 godzin z KLASĄ ACCESS BARS otworzy Ci drogę do wolności finansowej i spokojnego życia. To co było dla ciebie kulą u nogi i ograniczało Twoje możliwości harmonijnego rozwoju może zniknąć i otworzyć przestrzeń na kreację życia z totalną wolnością, lekkością i radością.

 Co to jest sesja Bars?

Na głowie są zlokalizowane punkty, które w naszym mózgu odpowiadają za pewne obszary życia takie jak: pieniądze, kontrola, kreatywność, starzenie się, nadzieje, marzenia, świadomość, ciało, seksualność, radość, smutek, życzliwość, wdzięczność, pokój, spokój, czas i przestrzeń, porozumiewanie się.

Z powodu przeżytych traum i konfliktów kształtujących nasze uprzedzenia, osądy, ograniczenia, te aspekty życia zostały zaburzone. Masując te punkty dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w naszym mózgu i do neutralizacji naszych osądów.

Wtedy pozbywamy się ograniczających wzorców zachowań w wyniku czego nasze wybory są o wiele lepsze. Otwierają się nowe niczym nie ograniczone możliwości, które zaczynamy wreszcie dostrzegać.
A blokady z przeszłości już nie mają na nas wpływu. Fenomen kreacji swoich marzeń staje się faktem.

 

 Nauka jest pod wrażeniem efektów sesji Bars! Przedstawiam Ci wyniki badań znanego neurobiologa
dr Jeffrey’a Fannin’a, który omawia zjawiska zachodzące w mózgu podczas sesji Access Bars.

 

 

 Oto co konkretnie zyskujesz uczestnicząc
w KLASIE ACCESS BARS

 ZAMIAST zachwalać Klasę Bars i pisać że jest wyjątkowa, jedyna, najlepsza, że raz na zawsze odmieni Ciebie i Twoje życie i że po prostu musisz na niej być. Chcę Ci po prostu pokazać czego doświadczysz uczestnicząc w tej klasie i poprosić o samodzielne dokonanie wyboru.


Otrzymasz 2 sesje Bars

Jako inteligentna osoba zdajesz sobie sprawę z tego, że większość naszych działań i wyborów odbywa się podświadomie, na autopilocie.  Właśnie dlatego skuteczność sesji Bars jest tak duża, bo zmiany zachodzą na poziomie podświadomym. I to będzie ten czas kiedy sam tego doświadczysz. 

Po sesji otworzysz się na więcej życzliwości, radości, spokoju, wtedy Twój stan harmonii i błogostanu zmieni Twoją zewnętrzną rzeczywistość. Przestaniesz widzieć sprawy poprzez problem a zaczniesz je widzieć poprzez świadomość, poprzez kreatywność, bo to da Ci więcej możliwości kreowaniem pieniędzy, dobrych związków i dobrego samopoczucia.

Dzięki temu otrzymując sesję Bars doświadczysz takiej zmiany jaka jest dla ciebie najlepsza i  w zgodzie z tym z tym, co jesteś w stanie otrzymać na dany moment.

 

Wykonasz 2 sesje Bars

Wykonanie sesji, to przejście przez cały proces i nauka dla praktyka Access Bars. Otrzymujesz wiedzę teoretyczną i praktykę jednocześnie. W celu szybkiego nabycia umiejętności wykonywania sesji swoim klientom.

Wykonasz 2 sesje po to aby czuć się swobodnie, kiedy już rozpoczniesz działalność jako praktyk Access Bars. Dzięki temu będziesz czuł taką pewność jakbyś to robił już wiele razy. Czy nie było by wspaniale, gdyby w Twoim życiu pojawiły się nowe możliwości zarobkowe?

Po kursie będziesz gotowy do wykonywania i zarabiania na sesjach Bars.  Zaczniesz tę umiejętność traktować jako możliwość dorobienia do pensji a nawet jako Twój główny zawód, bo wystarczy, że będziesz miał dwóch klientów dziennie, co daje Ci możliwość zarabiania powyżej średniej krajowej. Brzmi rewelacyjnie!!!

 

Znaczenie Barsów - 32 punktów na głowie 

Cała tajemnica fenomenalnego działania Bars tkwi w tym, żeby wiedzieć w którym miejscu w naszym układzie nerwowym należy wprowadzić równowagę.

Gdy poznasz te strategiczne 32 punkty na głowie odpowiedzialne za kontrolowanie wszystkich aspektów naszego życia, wtedy będziesz wiedział jak zarządzać swoim życiem i  wspierać w tym swoich klientów. To jest klucz do zmiany wszystkiego co Ci nie sprzyja.

Dzięki tej świadomości zarówno Ty jak i Twoi klienci otrzymacie możliwość pokonania barier i wykreowania nowego łatwiejszego, spokojniejszego życia.

 

Nagranie z całej klasy

Nie ma takiej możliwości, by wykonać sesję Bars nieprawidłowo, nie mniej jednak nagrania będą Ci dożywotnio dawały możliwość przypomnienia sobie ważnych kwestii, które będą istotne w Twojej pracy praktyka sesji Bars.

Otrzymasz też podręcznik z wiedzą teoretyczną i planszę ze zdjęciami punktów na głowie i to już wystarczy do ropoczęcie praktyki.

Jednak nagranie daje Ci komfort tego, że zawsze wykonasz sesją doskonale, z czego Twój klient, czy inna osoba otrzymująca sesję będzie zadowolona.

 

Ćwiczenie aktywujące gruczoł grasicy

Prawdopodobnie wiesz, że grasica to gruczoł produkujący hormon wiecznej młodości, ale w okresie dojrzewania się wyłącza. Bez aktywnego gruczołu grasicy nie możemy dobrze stymulować swojej odporności i jej zwiększać .

Wtedy występuje większe prawdopodobieństwo zachorowań. To ćwiczenie może go znowu  uaktywnić. Dodatkowo pobudza Twoją świadomość.

Wyobraź sobie jak pobudzenie tego gruczołu może odmienić Twój wygląd, Twoje zdrowie i otworzyć świadomy dostęp do tego co jest możliwe w życiu zawodowym, finansowym, osobistym, bo poszerzy się pole Twojego widzenia, czucia i słyszenia.  

 

Jeśli chcesz wesprzeć siebie lub kogoś innego
w leczeniu depresji to zobacz, jak ta metoda jest skuteczna.
 


  PODSUMOWUJĄC

Na klasie ACCESS BARS najpierw otrzymasz sesję od kogoś, aby poznać to niezwykłe narzędzie. Już na pierwszej sesji możesz doświadczyć spokoju, radości, życzliwości a nawet harmonizacji finansów, lepszych relacji oraz otwarcia się na nowe możliwości kreowania życia po swojemu w zgodzie z własnym pragnieniem zamiast w zgodzie z tym co proponuje Ci los.

Potem wykonasz sesje dla kogoś aby nauczyć się nowej umiejętności, która może przynieść Ci większe dochody niż masz do tej pory.

Dodatkowo otrzymasz podręcznik, instrukcję i nagranie z kursu po to abyś mógł swobodnie wykonywać sesję dla swoich klientów, bo wystarczą dwie sesje dziennie aby Twoje zarobki przekroczyły średnią krajową.

Do tego poznasz jeszcze inny proces energetyczny, który może pomóc Tobie, Twojej rodzinie i Twoim przyszłym klientom pobudzić niezwykle ważny gruczoł grasicy dla wzmocnienia układu immunologicznego. Dzięki temu będziesz miał wpływ na swoje samopoczucie.

 

Oto najważniejsze korzyści z inwestycji
w KLASĘ ACCESS BARS

 

Co może się zmienić w Twoim życiu jeśli będziesz systematycznie otrzymywał sesje Bars?


 •  Zaczniesz odczuwać znacząco więcej radości lekkości i szczęścia. 
 • Twój sukces w biznesie będzie się opierał na współpracy, pomaganiu i wysyłaniu dobrych intencji do klientów, a oni w zamian za to zaczną kupować od Ciebie więcej.   
 • Będziesz unikał sytuacji stresujących w swoim życiu, co przywróci Ci siłę, energię życiową i chęć do działania.  
 • Raz na zawsze przestaniesz przyciągać do siebie ludzi, którzy są konfliktowi, problemowi i wprowadzają chaos w Twoim życiu.  
 • Nigdy już nie pozwolisz sobą manipulować i ulegać tym, którzy świadomie lub nie, ale wykorzystują Cię do własnych celów.  
 • Twoja uwaga nie będzie się rozpraszała, a koncentracja i siła skupienia pozwoli zawsze na osiągnięcie tego, co dla Ciebie najważniejsze.  
 • Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi emanujących życzliwością, radością, zaufaniem, bo Ty też takim się staniesz.
 • Pozbędziesz się wątpliwości, obaw, braku wiary w siebie, bo to ogranicza Ci możliwości robienia zyskownego biznesu i kariery zawodowej a także niszczy Twój związek i relacje. 
 • Rozpoczniesz swoją pracę ze świadomością, która będzie prowadzić Cię przez życie w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób. 
 • Możesz pomóc dzieciom w koncentracji i nauce.
 • Będziesz mógł wspomagać osoby potrzebujące wyjść z nałogów i depresji.
 • Uwolnisz się od problemów z bezsennością. 

 

To jeszcze nie wszystko, dodatkowo otrzymasz
bonusy o wartości 575 zł
.  

 497 zł - Kurs wideo
„ Warsztaty antystresowe”

- Gdzie otrzymasz 5 różnych ćwiczeń redukujących stres.
- Poznasz wewnętrzne i zewnętrzne przyczyny stresu.

78 zł – Ebook 
„7najskuteczniejszych sposobów redukcji stresu”

- W którym dostaniesz konkretne porady na temat odzyskania stabilności emocjonalnej.

 TAK, chcę UCZESTNICZYĆ W KLASIE ACSSESS BARS

 

Osoby, które poddają się takiej sesji są zaskoczone tym co później dzieje się w ich życiu. Zmiana pojawia się bardzo szybko a to co było wcześniej trudnością przychodzi z łatwością. Już setki tysięcy ludzi w Polsce skorzystało z tego wspaniałego narzędzia.

 "Sesja Bars to coś więcej niż zwykły masaż. Wprowadziła do mojego życia więcej radości i zabawy. Te 1,5h barsów u Bożeny, to czas dla mnie pełen odpoczynku i relaksu. Regularne spotkania sprawiły, że mam więcej energii i radości życia, a niepotrzebne myśli nie przeszkadzają w codzienności. Polecam wszystkim jako relaks i sposób na zadbanie o swoją głowę!" - Natalia 

 Po sesji Bars u Bożeny poczułam się nieporównywalnie lepiej, Stan w jakim przyszłam wcześniej nie pozwalał mi na czytanie książek, naukę, skoncentrowanie się na czymkolwiek. Sesja spowodowała, że po raz pierwszy mogłam zebrać myśli i skupić się czytaniu. Ponadto ustąpiły mi bóle nadgarstków i biodra- Halina

 Jak dołączyć do milionów ludzi na świecie,
którzy korzystają z wolności 
jaką dają
im sesje Bars?

Jeśli raz skończysz klasę ACCESS BARS to potem już nie musisz poszukiwać innych metod, ponieważ będziesz mógł korzystać z wymiany darmowej miedzy praktykami ACCESS BARS. Po to, aby sesje Bars otrzymywać a nie tylko wykonywać dla innych.   

A to da Ci całkowitą wolność, moc, magię i pozwoli kreować nowe, piękne rzeczy bez obciążeń mentalnych, typu ja nie potrafię, nie mogę, nie mam czasu, nie mam pieniędzy, nie stać mnie na wspaniałego partnera itp…

Sesjami można się wymieniać nie tylko w Polsce ale na całym Świecie!  

 

 Oto co musisz zrobić, żeby zamówić klasę ACCESS BARS 

Nie czekaj już dłużej z tym co sprawia Ci ciężar w życiu i powoduje, że masz pod górkę, że los cię nie oszczędza. Jeśli poprzez sesję Bars zaczniesz pracować ze swoją świadomością, to świadomość wie co jest dla ciebie najlepsze. Wybierz lekkość, spokój i radość.Jeśli to o czym czytasz w tej ofercie daje Ci w tym momencie lekkość to znaczy że świadomość chce to wybrać. 

A jeśli czujesz ciężar czytając tę ofertę to nie wybieraj tej klasy.To oznacza, że masz iść tą drogą jaką idziesz dotychczas, że jeszcze u ciebie nie przyszła pora na zmianę i lekkość, jaką możesz otrzymać tą drogą.Tylko zastanów się czy Twoja podświadomość tej lekkości i radości w tym momencie nie wypiera, bo chce jednak trzymać się swoich starych wzorców, ciężarów i ograniczeń?

 

Ile wynosi inwestycja w klasę Access Bars? 

 Wszyscy facilitatirzy w Polsce są zobligowani do jednakowej ceny za klasy ACCESS BARS i jest to kwota 
̶1̶ 0̶5̶0̶ zł.

Teraz zniżka dla Polskch uczestników Klas Access Bars.

Skorzystaj ze zniżki i zapłać 970zł

Niespełna za połowę najniższej pensji możesz zmienić całe swoje życie na lepsze
 i życie innych ludzi, którzy oczekują na taką zmianę.

Zapisz się na jednodniowy kurs Access Bars w dniu 23.11. w Łodzi

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.